Hemen Ara  Hemen Arayın : 0212 217 5 700 / 0212 217 5 800
 
Favorilerine Ekle Sık Kullanılanlara Ekle Anasayfa Anasayfa İletişim İletişim

Cool Sender

Cool Sender Sadece 99 YTL.
Online Satın Al
EMail
Cool Sender 3.0
Mail
Mail
Mail
Mail Mail Mail Mail
E Posta
Email
ü

İnternet Haberleri
SMTP Modülü
Cool Sender V3.0 Mail Gönderme Programı


Cool Sender 3.0 Mail Gönderim Programı - SMTP Modülünde Mail Gönderim Raporu AlmaLine

e-posta
SMTP Modülünde Mail Gönderim Raporu Alma
e-posta

Smtp modülünden genel olarak yapacağınız her gönderim web sitenizin bir eposta adresi üzerinden gideceğini belirtmiştik.

Gönderimler web sitenizin serverları üzerinden olacağı için giden gitmeyenleri serverınızda birikir orada raporlanır. Ancak gönderim esnasında bilgisayarınızdan ya da internetten kaynaklanan bir aksama durumunu da programımız size anlık raporlandırma verecektir.

İyi bir program size ne durumda olduğunuzu, ne kadar gönderim yaptığınızı, bu çalışma sürecinde ne kadar zaman harcadığınızı göstermesi şarttır. Cool Sender tüm bu özelliklere sahiptir hatta zaman içerisinde ihtiyacınız olacak birçok detay düşünülmüştür.

Smtp modülü girmiş olduğunuz e-posta listenizi yollamaya başladığında göreceğiniz yeşil zarf işaretleri ile gönderimin web sunucusuna teslim edildiğini gösterir.

Bu yeşil zarf epostanın direkt alıcıya ulaştığı anlamına gelmez. Programın yolladığı e-postalar web sunucunuz tarafından sırayla alıcılara dağıtılmaya başlar.

Ulaşmayanlar, sahibi olmayan ya da kullanıcısı kapanmış adresler size programda yanıt adresi olarak belirttiğiniz adrese rapor olarak gelir. Böylelikle geçerli olan ya da geçerli olmayanların adreslerini web sunucus ndan gelen raporlara göre ayırt etmenizi sağlar.

Smtp Modülü SMTP Modülü

1.
2.
3.

Smtp Modülü
Smtp modülünde raporlandırma,,
Smtp 4 adımda gönderime başlama 

İnternet Haberleri
Editör ile Mail Hazırlama
Cool Sender 3.0 En yeni özellikleri
Satın Al
Ücretsiz Demo
Mail

Copyright © 2008 Onnline Reklam Her Hakkı Saklıdır.