Hemen Ara  Hemen Arayın : 0212 217 5 700 / 0212 217 5 800
 
Favorilerine Ekle Sık Kullanılanlara Ekle Anasayfa Anasayfa İletişim İletişim

Cool Sender

Cool Sender Sadece 99 YTL.

Online Satın Al

EMail
Cool Sender 3.0
Mail
Mail
Mail
Mail Mail Mail Mail
E Posta
Email
ü

İnternet Haberleri
SMTP Modülü
Cool Sender V3.0 Mail Gönderme Programı


Cool Sender 3.0 Mail Gönderme Programı - SMTP Mail Gönderim ModülüLine

e-posta
SMTP Modülü
e-posta

Smtp Modülü ile web sitenize bağlı olan adresiniz üzerinden gönderim yapılan bir modüldür.
Sizlere gelen epostalar Bankalar - Teknoloji Marketler - Kurumsal İşletmelerin düzenli epostalar büyük bir geneli firmaların SMTP modülü üzerinden gelmektedir.
Bu modül ile yapacağınız gönderimlerde gönderdiğiniz kullanıcıların inboxına ulaşır ve herhangi bir blokasyon yaşanmaz.

Gönderimlerinizin sağlıklı olarak karşı sunuculara ulaşmasını isterseniz tavsiyemiz bu modülü kullanmanızdır. Smtp modülü üzerinden gönderimleriniz de dikkat etmeniz gereken en önemli konu server hizmeti aldığınız firmadan günlük gönderim adedinizi öğrenmenizdir.

Server üzerinden gönderimlerde programın bekletme özelliği ile hem server'nızda ki sıkışmayı önleyebilir hem de aynı anda hostinginizden yüksek adette e-posta çıkışı ile ilgili oluşabilecek bloklanmaları önleyebilirsiniz.

SMTP MODULU ILE GONDERIM
SMTP Modulu gonderim Oranları


Smtp yani kısaca adrese teslim olarak adlandırıyoruz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bir web sitesi üzerinden çalışan bu modül yapısı programın ana yapısıdır. Sunucunuzun size vereceği gönderme adeti izni doğrultusun da çalışan Smtp modülü gönderimlerin temel yapı taşını oluşturur.

Spama değil inbox'a gider ama her zaman Smtp modülünün performansını Smtp sunucusunun kalitesi belirler. Smtp sunucusu dediğimiz web sitelerinin yayınlandığı bilgisayarlardır. Nasıl bir bilgisayar almayı düşündüğümüzde birbirinden farklı özelliklerde, birbirinden farklı fiyatlarla bilgisayarlar görürüz.

Smtp sunucuları kaliteleride birbirinden farklıdır. Bu sebepten mutlaka web hizmeti alınan yerden gönderim kotalarınızı öğrenmeniz tarafımızdan tavsiye edilir. Eğer belirttiğimiz gibi yolladığınız e-postalar kullanıcının inbox'ına gitmediği oluyorsa bu durum direkt web sunucunuzla alakalı bir durumdur. Ama genel olarak Smtp üzerinden yollanan e-postalar kullanıcıya sağlıklı bir şekilde ulaşmaktadır.

Smtp Modülü SMTP Modülü

1.
2.
3.

Smtp Modülü
Smtp modülünde raporlandırma,,
Smtp 4 adımda gönderime başlama 

İnternet Haberleri
Editör ile Mail Hazırlama
Cool Sender 3.0 En yeni özellikleri
Satın Al
Ücretsiz Demo
Mail

Copyright © 2023 Onnline Reklam Her Hakkı Saklıdır.