Hemen Ara  Hemen Arayın : 0212 217 5 700 / 0212 217 5 800
 
Favorilerine Ekle Sık Kullanılanlara Ekle Anasayfa Anasayfa İletiim İletişim

Cool Sender

Cool Sender Sadece 99 YTL.
Online Destek
EMail
Cool Sender 3.0
Mail
Mail
Mail
Mail Mail Mail Mail
E Posta
Email
ü

İnternet Haberleri
Başlangıç
Cool Sender V3.0 Mail Gönderme Programı


Cool Sender 3.0 Mail Gönderme Programı - Türkçe, HTML Mail Hazırlama EditörüLine

e-posta
Türkçe HTML Editör
e-posta

Gönderimlerinizin daha başarılı olması için hazırlıyacağınız taslağın içinde kullanılan resimler ve içerik reklam çalışmanızın etkili olmasını sağlamaktadır.


Kullanacağınız Cool Sender 3.0 Gönderme Programının içindeki editörün türkçe olması size kullanım esnasında çok büyük bir kolaylık sağlıyacaktır.

Programımızın yeni versiyonunun da uzunca bekleyişi ardından editor özelliği programımıza eklenmiş bulunmakta. Ebroşür - Html formatını ilk zamanlarda hazırlayamayan kullanıcılar için düşünülen Html web Editör den Renkli - Resimli tüm çalışmalarınızı hazırlamak sadece 1 kaç dakikanızı alacaktır. Editörünüzü açtıktan sonra sanki bir Word dökümanında içerik hazırlar gibi yazılarınızı büyütür, şekillendirir, renklendirir ve istediğiniz noktalara resimlerinizi koyduktan sonra kaydet butonuna tıklayarak programınızın içerik durumu e-posta gönderimine hazır hale gelmiş olur. Editöre yükleyeceğiniz her resim gönderimlerinizde belli bir ağırlık yaratacaktır. Bu durumu da göz önünde tutarak yollayacağımız içeriklerin sadece bir tanıtım içeriği, okuyan kişilerin sitenize yönlenerek detayları web sitenizden alacağını unutmayınız. Bu nedenle içerik resimlerinizde olabildiğince adetlerinizi dengeli tutmaya çalışın. Unutmayalım ki iyi hazırlanacak bir E-broşür ile iyi bir sloganla yapacağınız reklam çalışmalarınızı % 100 arttırabilirsiniz.

Balangıç Başlangıç

1.
2.
3.
4.
5.
6.

Tamamen Türkçe ve Lisanslı
Kullanım Kılavuzu

Kolay ve türkçe editör kullanımı
Program çıkışında uyarı
Alıcı listesindeki kişiler birbirini görmez
Dünya üzerindeki iki gönderim modülü tek programda 

İnternet Haberleri
Editör ile Mail Hazırlama
Cool Sender 3.0 En yeni özellikleri
Satın Al
Ucretsiz Demo
Mail

Copyright © 2023 Onnline Reklam Her Hakkı Saklıdır.