Hemen Ara  Hemen Arayın : 0212 217 5 700 / 0212 217 5 800
 
Favorilerine Ekle Sık Kullanılanlara Ekle Anasayfa Anasayfa İletişim İletişim

Cool Sender

Cool Sender Sadece 99 YTL.
Online Satın Al
EMail
Cool Sender 3.0
Mail
Mail
Mail
Mail Mail Mail Mail
E Posta
Email
ü

İnternet Haberleri
DNS Modülü
Cool Sender V3.0 Mail Gönderme Programı


Cool Sender 3.0 Mail Gönderme Programı - DNS ModülüLine

e-posta
Dns Modülü ile Mail Gönderimi
e-posta

Dns Modülü serverdan bağımsız yani herhangi bir site emailine bağlı olmadan gönderim yapılabilen bir modüldür. İnternet bağlantınız üzerinden o an mevcut bulunduğunuz İp adresini kullanarak gönderim yapacağınız bir modül olan DNS gönderim modülü ile internet bağlantınızın hızı ölçüsünde sınırsızca gönderimlerinizi yapabilirsiniz.

En düşük bağlantı hızı ile 18 - 24 saat içerisinde 30 - 80 bin civarında gönderim yapabilirsiniz.
Bu modül üzerinden gönderimlerinizde bazı serverlar gönderdiğiniz e-postaları engeller - bloklar bazı sunucularda da gönderdiğiniz epostaları önemsiz postaya atabilir...

Ancak günlük gönderim adediniz de herhangi bir sınırlama olmadığından dolayı yüksek adetli gönderimler yapabilirsiniz. Bir SMTP modülü gibi % 100 adrese teslim olmasa da, doğru bir içerik ve iyi bir sloganla reklamlarınız da müşteri - hedef kitle geri dönüş oranları oldukça yüksektir.

DNS GONDERiM MODULU AYARLARI
Dns Modülü Gönderim OranlarıBilgisayarınız da kendi içerisinde oluşturduğu sanal serverla e-postalarınızı Dns modül yapısı gönderimlerini yapar. Adsl modeminizden gelen IP üzerinde gönderimler gerçekleşir. Çok fazlaca tercih edilen Dns modülü sitemizin genelinde ve ürün alımı için bize dönen müşterilerimize olabildiğince net bilgiler aktarılmaktadır.

Dns modülü için şöyle bir benzetme yapabiliriz. Postayla yollanan bir mektup tam adrese kişisine gider ama reklam için el buroşürü dağıtacak kişiler gelişi güzel çok adetlerde 1 yerine 1000 adet dağıtım yapar. Bizde Dns modülünü gönderilen yüksek adetler sebebiyle dağıtılan el broşürlerine benzetiriz.

Minimum maaliyetle çok fazla kişiye ulaşılan bu yöntemle bloklanma ve filtrelenme fazla olsada ulaşılan kişi adedini düşündüğümüzde hiç küçümsenmeyecek bir reklam gösterimine ulaşılmış olur. İyi bir programın iyi bir Dns yapısına sahip olması gerekir. Biz son versiyonumuz da performansımızı daha da arttırarak giden adetlerini belli zaman periyotlarında daha fazla arttırmayı hedefledik.

Dns Modülü Dns Modülü

1.
2.
3.

Dns Modülü
Dns modülünde raporlandırma
Dns 3 adımda gönderime başlama 

İnternet Haberleri
Editör ile Mail Hazırlama
Cool Sender 3.0 En yeni özellikleri
Satın Al
Ücretsiz Demo
Mail

Copyright © 2008 Onnline Reklam Her Hakkı Saklıdır.